Yerel Basına Ziyaret


Üniversitemiz Genel Sekreteri Hasan Özyurt, Personel Daire Başkanı Ali Alaçam ve Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Timur Yılmaz Objektif Gazetesini ziyaret ederek, gazetenin 22'nci kuruluş yıl dönümünü kutladılar.

objektifff

Yerelde gazetecilik yapmanın zorluklarının farkında olduklarını ifade eden Genel Sekreter Hasan Özyurt, "Yerel basın doğruları, gerçekleri dile getirirken diğer taraftan ilin menfaatlerini de göz önünde bulundurmak durumundadır. 22 yıllık mazisinde doğru, ilkeli ve tarafsız haber üretmeyi kendine görev edinmiş Objektif Gazetesinin bu misyonunu sürdüreceğini düşünüyoruz. 19 Mayıs 1993 tarihinde kurulan Objektif Gazetesinin internet haberciliğini de ilgiyle izliyoruz. Üniversitemiz odaklı gelişmeleri kamuoyu ile paylaşma noktasında her zaman yanımızda yer alan Objektif Gazetesinin kuruluş yıldönümü kutluyor, yayın hayatında başarılarının devamını diliyor, bir toplantı için il dışında bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Metin Orbay'ında iyi dileklerini iletiyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kadriye İclal Özcan, 22 yıldır ilkeli, doğru ve tarafsız çizgimizden ayrılmadan yayın hayatımıza devam etmeye çalışırken, Amasya Üniversitesiningazetemiz açımızdan iyi bir haber kaynağı olduğunu da sözlerime eklemek isterim şeklinde konuştu.

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü