Veda Ziyareti


Amasya 15. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Tuğg. Mehmet Haluk Yıldızdan, 2 yıllık hizmet süresini tamamlaması vesilesiyle yaptığı veda ziyaretleri kapsamında üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay'ı makamında ziyaret etti.

Amasya'ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Tuğg. Yıldızdan'a teşekkür eden Rektörümüz Orbay; ''Tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla uyum içinde çalıştığımız gibi tugayımızla da işbirliği içinde çalıştık. Amasyamız yararına birçok ortak organizasyona imza attık. Paşamıza özverili çalışmalarından ve birlikte çalışma kültürüne yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.'' dedi.

Amasya Üniversitesi çalışma ve organizasyonlarını 2 yıl boyunca büyük bir beğeniyle takip ettiğini ifade eden Tuğg. Yıldızdan ise; ''Görevimizi layıkıyla yapmanın gururuyla Amasya'dan ayrılıyorum. Bölgenin ve ülkemizin parlayan yıldızı olan üniversitemizin çalışmalarını her zaman takip edip bu kadim şehri sevgi ve minnetle hatırlayacağım.'' cümlelerini kaydetti.

ziyaret-paşaaa

 

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü