UZEM Yüksek Lisansta Üçüncü Dönem Mezunlarını Verdi


Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) Sınıf Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı üçüncü dönem mezunlarını verdi. Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler ile aileleri de katıldı.

Türkiye'de Uzaktan Eğitim Sınıf Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programını ilk kez Amasya Üniversitesinin başlattığını ifade eden Orbay; "Hayat boyu öğrenme sürecinizde yine üniversitemizde karşılaşmak temennisiyle hepinize başarılar dilerim. Ayrıca başta UZEM çalışanları olmak üzere bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederim" sözlerini kaydetti.

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Doç. Dr. Recep Çakır;''Amasya Üniversitesinin bilginin ve teknolojinin yuvası olma gayretine biz de enstitüler olarak katkılarımızı sunma çabası içindeyiz. Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen başta Rektörümüz olmak üzere tüm Amasya Üniversitesi ailesine teşekkürlerimi sunuyor, mezun öğrencilerimizi tebrik ediyorum'' dedi.

Uzaktan Eğitim Sınıf Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı mezuniyet töreni mezun öğrencilerimizin kep fırlatmasının ardından son buldu.

uzem1

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü