Toplumsal Gelişme Hibe Programı


Kadın, genç ve engellilerin eşit fırsatlara sahip olmalarını ve topluma aktif katılımlarını destekleyen Sabancı Vakfı, bu konularda çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşlarının projelerini, Toplumsal Gelişme Hibe Programı (TGHP) kapsamında desteklemektedir. Başvuru Kuralları Toplumsal Gelişme Hibe Programı'na; T.C. Yasalarına göre kurulmuş ve Türkiye'de yerleşik; Dernek, Vakıf, Kooperatif ve Üniversiteler tarafından geliştirilen, Proje geliştirme ve uygulama aşamasında ortaklıkları bulunan, Proje başına en az 40.000 TL, en fazla 250.000 TL hibe talep eden, Temel faaliyetleri Türkiye sınırları içinde olan ve en fazla 12 ay süren projeler başvuruda bulunabilecektir.

Başvuru Yöntemi

  • Online proje başvuru sistemine kayıt olarak giriş yapmadan önce, program hakkında detaylı bilgi içeren Proje Başvuru Rehberi'ni dikkatle okuyunuz.
  • Daha fazla bilgi edinmek için mutlaka Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyiniz.
  • Hazır olduğunuzda, aşağıdaki adımları izleyerek Online Proje Başvuru Formunu doldurunuz.
  • Online proje başvuru sürecini başlatmak için öncelikle bir proje koduna sahip olmanız gerekmektedir. Proje kodunuzu alabilmek için Kayıt sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir.
  • Kaydetmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilecek olan "proje kodunuz" ve "şifreniz" sayesinde Online Proje Başvuru Sistemi'ne dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.
  • Online Proje Başvuru Formu'nu doldururken, "Proje İçeriği" bölümünde "Örnek Proje İçeriği", "Faaliyet Planı" bölümünde Örnek Faaliyet Planı" dokümanlarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar İçin: http://www.sabancivakfi.org/sayfa/2014-basvurulari

cemcem

 

Proje Destek Ofisi

Uzman Fatih Çemçem