Paydaşlarımızın Desteğiyle Başarıyoruz


Amasya Üniversitesi rektörlüğüne ikinci kez atanan Prof. Dr. Metin Orbay ile valimiz, ilçe kaymakamlarımız ve il protokolü, üniversitemiz senato üyeleri ve idari birimlerimizin yöneticilerinin katılımıyla yapılan toplantıda bir araya geldiler.

toplantı

Üniversitemizin Başarısında Paydaşlarımızın Büyük Desteği Var

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orbay toplantıya katılan misafirleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında katılımlarından ötürü herkese teşekkür etti. Orbay; ''Üniversitemizin son dönemlerde somut olarak belli akademik ve fiziksel başarılarının olduğu tüm paydaşlarımızca görülmektedir. Bu sadece üniversite yönetiminin, akademik ve idari personelin değil aynı zamanda şehirdeki dış paydaşlarımızın da  bize vermiş olduğu desteklerle ortaya çıkan bir başarıdır. İkinci dönemde de üniversite şehri olmak yolunda emin adımlarla ilerleyen Amasya Üniversitesini niteliksel anlamda daha iyi bir konuma getirebilmek için kamu idarecileri, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütlerimizle mevcut işbirliğini artırarak Amasyamıza kısacası ülkemizin geleceğine hizmet etme azim ve gayreti içinde olacağız'' dedi.

Orbay'a yeni döneminde başarılar dileyen Vali Çomaktekin; "Rektörümüz sadece üniversite ile değil, ilimizdeki bütün sektör temsilcileriyle güzel ilişkiler kuruyor. Bugünde bu organizasyonla bizleri ağırlayarak, Amasya ile kurdukları bağı göstermiş oldular. Bizi böylesine güzel bir yaz akşamında ağırladılar. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Şahsım ve hepinizin adına kendisine şükranlarımı sunuyorum. Başarılar diliyorum" cümlelerini kaydetti.

toplantı5

 

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü