Maaş Protokolü İle İlgili Basın Duyurusu


1.  Banka maaş protokolü Üniversitemiz ile Türkiye İş Bankası arasında 12.11.2013 tarihinde imzalanmıştır.

2. Protokol süresi 04.12.2013 tarihinden itibaren 3 yıldır.

3. Maaşların bankadan ödenmesi karşılığında Türkiye İş Bankası Üniversitemizden 15 Aralık 2013 tarihinde maaş alan tüm personelimize en geç 15 Ocak 2014 tarihine kadar 1,175,00 TL. ödeyecektir. Daha sonra göreve başlayan personelimize görev yapacağı ay sayısına oranlı olarak hesaplanacak promosyon miktarı üçer aylık dönemlerde hesaplarına yatırılacaktır. 03.06.2015 tarihinden sonra göreve başlayacak personele herhangi bir promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

4. Belirtilen promosyon miktarını alabilmek için personelin Üniversitemizden maaş alması şarttır. Üniversitemizden maaş almamakla birlikte ders ücreti vb. Ödeme yapılan personelin de ayrıca Türkiye İş Bankasında hesap açtırarak kendilerine ödeme yapan birimlere bildirmeleri gerekmektedir.

5. Hesaplar, ilk etapta Personel ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığında bulunan bilgilere göre, Bankaca otomatik olarak açılarak bankamatik kartları istenilecektir. Ancak, hesapların aktif hale gelebilmesi için, personelin bankacılık Sözleşmesini imzalamaları zorunludur. Bunun için Banka personeli akademik ve idari birimlerimizi bir program dahilinde ziyaret ederek personele Bankacılık Sözleşmesini imzalatacaktır.

6. Protokole göre; maaş hesaplarından, hesap işletim ücreti, Kredi kartı üyelik ücreti ve Internet bankacılığından havale ve EFT ücret alınmayacaktır. Bunun dışındaki hizmetlerde Bankanın standart ücret tarifesi uygulanacaktır.

                                                                                                                Personelimizin bilgisine sunulur


İŞ BAK