Kaynaşma, Paylaşma Platformlarında Bir Araya Geldik


Üniversitemiz büyürken; aynı zamanda artan iş yoğunluğu dolayısıyla görüşme, sohbet etme fırsatı bulamayan personelimiz için üniversite çatısı altında sık sık 'paylaşma platformları' oluşturuluyor. Eğitim Fakültesi ve İpekköy Yerleşkemizce yapılan iki ayrı programda hocalar, idari personel ve tüm çalışanlarımız kaynaşma, paylaşma programlarında bir araya gelerek birlikte vakit geçirme imkanı buldular.

Balık Bahane Amaç Şahane-3

Eğitim Fakültesinin ev sahipliğinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen balık-ekmek programı yine yoğun karılımla gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Gökdere; bu tarz programların amacının kaynaşmak, tanışmak olduğunu söyledi. Gökdere; ''Üç yıl önce başlatıp geleneksel hale getirdiğimiz ikramlar vesilesiyle burada toplanmış bulunuyoruz. Türk geleneğinde yemek başında yapılan sohbetler önemlidir, kıymetlidir. Biz de bu programlar vesilesiyle dekanından hocasına, idarecesine, idari personeline, hizmet alımı yoluyla çalışan arkadaşlarımıza, güvenlikçilerimize kadar bir masa etrafında olmayı önemsiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

balık

Bir Dönemin Yorgunluğu Atıldı

İpekköy Yerleşkesi ev sahipliğinde yapılan programda bir araya gelen personelimiz İpekköy Yerleşkesi piknik alanının güzel atmosferinde buluşup bol bol sohbet edip başarılı geçen bir dönemin değerlendirmesini yaptılar.

ipekköy

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü