İngilizce Konuşma Kursu Kayıt Sonuçları


 

ing

İngilizce Konuşma Kurslarımız

Pazartesi 15.10.2012 Tarihinden İtibaren Başlayacaktır

  Akademik Personel İçin Online Kayıt Sonuçları:

  Sosyal ve Teknik Bilimler Yerleşkesinde:

Okt. Erin DALVİNİ

Pazartesi 17.00 - 20.00  B107 No'lu Derslikte

1. Ergün ŞİMŞEK

2. Süleyman DİRİK

3. Cenk GEZEGİN

4. Barış CİNİCİOĞLU

 

İpekköy Yerleşkesinde:

Okt. Catherine Ann McLaughlin

Çarşamba 13.00 -16.00  Derslik yerinde belirlenecektir

 

1. İlkay Öztürk ÇALI

2. Ergül TÜRKMEN

 

Eğitim Fakültesi Yerleşkesinde:

Okt. Catherine Ann McLaughlin

Perşembe 17.00 - 20.00  303 No'lu Derslikte

 

1. Mesude ULUŞEN

2. Hüseyin SÖNMEZ

3. Salih DEĞİRMENCİ

4. Keziban ORBAY

5. Meryem AKGEDİK

6. Esra TOP

7. Hanife TOSUNOĞLI

Erasmus Amaçlı Konuşma Kursu

Öğrencilerin Online Kayıt Sonuçları:

  Eğitim Fakültesi Yerleşkesinde

Okt. Catherine Ann McLaughlin

Pazartesi 13.00 - 16.00     303 No'lu Derslikte

  1. Melike Korkusuz
  2. Cankat Samet Serdar
  3. Emel Hoşgör
  4. Oğuzhan Kılıç
  5. Semiha Şanlı
  6. Rumeysa Yılmaz
  7. Pakize Gamze Çakmak
  8. Derya Paydaş
  9. Mühibe Şahin
  10. Kübra Demirci
  11. Tuğba Boztepe
  12. Ebru Çimen
  13. Gözde Onuk
  14. Yasemin Gül
  15. Sabite Nur Atay
  16. İbrahim Halil Kaya
  17. Hilal Gizem Balaban
  18. Ayşe Gül Yılmaz
  19. Yurdum Aydoğan
  20. Sevda Nur Öğe
  21. Gülsüm Koyuncu
  22. Hamide Baklacı
  23. G.Bahar Dönmez
  24. Tuğçe Hacıköylü
  25. Serap Celep
  26. Şeyma Kaskin
  27. Sevcan Çördük
  28. Berna Uz

 

Eğitim Fakültesi Yerleşkesinde

Okt. Catherine Ann McLaughlin

Salı 17.00 - 20.00      Konferans Salonu

  1. Esra Aydoğdu
  2. Dönüş Özhan
  3. Talip Şen               
  4. İbrahim Avcı
  5. Özge Karaüç
  6. Gizem Yıldırım
  7. Elif Özbay
  8. Rukiye Genç
  9. Makbule Deniz
  10. Kübra Gündüz
  11. Elif Sena Ceylan
  12. Gamze Türemen
  13. Yücel Demirci
  14. Büşra Uçak
  15. Dilek Özakyol
  16. Gözde Kaplan
  17. Sinem Aksoy
  18. Derya Akbaş
  19. Dilek Satılmış
  20. Esma Akbal
  21. Büşra Çırak
  22. Bahar Topal
  23. Ayşenur Erdem
  24. Serhat Süzen
  25. Maide Erginsoy
  26. Handan Baklacı
  27. Zeynep Aslım
  28. Tuçe Bölükbaş
  29. Kübra Eraslan
  30. Kübra Yiğit
  31. Şahadet Çördük
  32. Merve Uçan
  33. Özge Yıldırmış
  34. Gülahan Kurt
  35.  Emel Fındıkçı
  36. İpek Demir
  37. Fatma Eren
  38. Sevgi Yıldırım
  39. Melike Aybüke Ağca
  40. Aslıhan Karaca
  41. Yasemin Düzdaşı
  42. Okan Akbulut
  43. Kubilay Kovantepe
  44. Elif İpek Şenyürek
  45. Gülistan  Güloğlu
  46. Çağlar Gündüz
  47. Nezihat Temel
  48. Elif Altunay
  49. Barış Yıldız
  50. Ugur İkinci
  51. Azimet Güleç
  52. Emine Kader Teker
  53. Selin Kaçanoğlu
  54. Aysun Karaca
  55. Elif Tuğçe Çetin
  56. Leyla Gümüş
  57. Lale Doğan
  58. Kurtuluş Özsoy
  59. Erdi Toprak
  60. Merve Gündoğdu
  61. Büşra Nur Güngör
  62. Berna Dikal
  63. Ayşen Güngör
  64. Uğur Semiz
  65. Yasemin Ülgü
  66. Ebru Aslan
  67. Muhsin Koçak