Hitit Üniversitesine Ziyaret


Bilgi İşlem ve Personel Daire Başkanlığından oluşan üniversitemiz heyeti, Hitit Üniversitesinde mevkidaşlarıyla bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili olarak Üniversitemiz Personel Daire Başkanı Ali Alaçam, "Daire başkanlığımızda kullandığımız personel otomasyon programının yenilenmesiyle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere Hitit Üniversitesine bir ziyaret gerçekleştirdik. Aynı yılda kurulan üniversitelerimiz arasında paylaşımların daha iyi seviyelere ulaştırılmasını amaçlıyoruz. Ziyaretimiz sırasında Hitit Üniversitesinin başta Genel Sekreteri Erdal Kanık olmak üzere daire başkanlarımız bizleri oldukça dostane karşıladılar. Bilgilerini bizimle paylaşmanın yanı sıra önümüzdeki dönemlerde ortak geliştirebileceğimiz çalışmalar konusunda da görüş alışverişi yapma fırsatı bulduk. Kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Üniversitemiz için gerekli yazılımları geliştirme, bu programlara destek sağlamada önemli çalışmalar gerçekleştirildiğini ifade eden Bilgi İşlem Daire Başkanı İsmail Can ise " Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı olarak güçlü bir ekibe sahibiz. Teknik servisimiz, donanımsal sorunlara müdahale edebilmekte, üniversitemiz için gerekli network alt yapısını geliştirme, eğitimini verme ve destek sağlamakla konularında çalışmalar yürütmektedir. Ziyaretimiz sırasında Hitit Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile bilgilerimizi karşılıklı paylaşma fırsatı bulduk" ifadelerini kullandı.

Hitit-ziyaret

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü