Girişimci-Yatırımcı Buluşması/Start-Up Zirvesi 2014


Dünya çapında 70'in üzerinde ülkede düzenlenen ve 45.000'in üzerinde girişimciye ulaşan Startup Weekend, ilk kez Karadeniz'de, Samsun'da!

28 Şubat, 1-2 Mart tarihlerinde Karadeniz ve tüm Türkiye'deki geliştiricileri, tasarımcıları ve genç girişimcileri KOSGEB Tekmer Binası'nda bir araya geliyor.

Etkinlik sırasında seçilecek 10 ekip, 48 saat boyunca, 10 Mentörün desteğiyle yenilikçi fikirlerini konseptten örnek ürün aşamasına getirecek.

Samsun'da ilk kez düzenlenen Startup Weekend etkinliğine sen de katılabilirsin!

Az laf, çok geliştirme, 48 saat içinde girişim Startup Weekend sana başarını ispatlaman için bir fırsat sunuyor: Başarı hikâyesi dinleme, başarı hikâyesi yaz! Ekibini topla, fikrinle gel, ilk elemeyi geç, 48 saat mentorlar eşliğinde çalış, yeni işinin temellerini bizimle at! Etkinlik 28 Şubat-1-2 Mart tarihleri arasında 19 Mayıs Üniversitesi KOSGEB Tekmer Binası'nda gerçekleşecektir. Sınırlı kontenjanı olan bu etkinliğe hemen kayıt ol, sen de projeni hayata geçir! Ekibim yok ama fikrim var diyorsan gel ekibini orada kur, fikrinle yarış! Uluslararası Girişimcilik Merkezi desteği ile Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor Projesi tarafından gerçekleşecek Startup Weekend Samsun'un en büyük ödülü kendi girişimini hayata geçirmek!

Detaylı Bilgi : www.samsun.startupweekend.org 

samsun123

Proje Destek Ofisi

Uzman Fatih ÇEMÇEM
Dahili: 2150