Mazeret Sınavları


PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

 

          06-07 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen ara sınavlara sağlık problemleri nedeniyle giremeyen (sağlık raporu ile belgeli olanlar) veya ara sınava girdiği halde sistemden veya yaşanan bölgeden kaynaklanan hatalar (internet kesilmesiyle ilgili Telekomdan alınan bölgesel kesintiyle ilgili gün ve saat belirten belge; elektrik kesintisiyle ilgili Elektrik kurumundan alınan kesinti gün ve saatlerini belirten belge vb.) nedeniyle tamamlayamayan pedagojik formasyon öğrencileri 14 Aralık 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Eğitim Fakültesi Öğrenci İşlerine dilekçe yazarak ve mazeretlerini gösteren belgeleri ek olarak ekleyerek emrah.bag@amasya.edu.tr mail adresine ilgili evrakları tarayıp mail atarak veya 0 358 2526222'ye faks çekerek başvurmaları gerekmektedir. Belgelerin asılları ayrıca 16 Aralık 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Eğitim Fakültesi Öğrenci İşlerine (Pedagojik Formasyon Birimi) posta yada kargo yoluyla da ulaştırılması gerekmektedir.  Mazeretleri kabul görülen adaylar ileri bir tarihte Mazeret Sınavı hakkı verilebilecektir. İlgililere duyurulur.

 

Not 1: Teknik hatalarla ilgili olarak (Sistem kaydı yapılmadı, sistem kapandı vb. ) öncelikle UZEM'e başvuru yapılması gerekmektedir. Bunun için sınav sırasında veya sınavın bitiminde aldıkları hata mesajlarını uzem@amasya.edu.tr adresine mail atmaları gerekmektedir.

Uzeme yapılacak başvurular için aşağıdaki linkte verilen bilgileri okuyunuz.

http://uzem.amasya.edu.tr/wp-content/uploads/2016/11/Arasinav_Duyurusu_Formasyon_2.D%C3%B6nem_2016-2017.pdf

 

Not 2: Kişisel problemler nedeniyle (Sınavın Unutulması, Bilgisayar bozulması, kapanması vb.) sınava giremeyen veya tamamlayamayan adaylara MAZERET sınavı HAKKI VERİLMEYECEKTİR.