MATERYAL_TASARIMI


 

ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ve MATERYAL TASARIMI

Hafta sonları yüzyüze gerçekleşecek olan Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersleri 4 Gruba ayrılarak Amasya ve Çorum illerinde gerçekleştirilecektir. Her öğrenci bulunduğu GRUBUN ders programına uymak zorundadır. Her GRUP teorik ders işlenen kendi GRUBU için belirlenen İLK HAFTA SONU derslere KATILMAK ZORUNDADIR. İlk hafta grup dersine katılmayan öğrenciler DEVAMSIZ sayılacaktır.

2. ve 3. hafta olan Uygulamalı hafta sonlarından ise en az 1 tane hafta sonuna  katılım sağlamalı (18 ders saati) ve SUNUM gerçekleştirmelidir. Hangi öğrencinin hangi hafta sonu sunum yapacağı ilk haftaki teorik ders haftasında dersin öğretim üyesi tarafından belirlenecektir.

Hafta sonu YÜZYÜZE gerçekleşen derslerde VİZE NOTU online olacak vize sınavından (%40) ve Uygulama haftalarında yaptığınız uygulamadan alacağınız puandan (%60) oluşacaktır. Sunum yapmayan öğrenciler BAŞARISIZ olarak kabul edilecektir. Ayrıca Final haftasında Final sınavı Amasya ilinde gerçekleştirilecektir. Başarı notu ise VİZE NOTU (%40) ve FİNAL NOTU (%60) ı alınarak hesaplanacaktır. 

 

AKADEMİK TAKVİM ve GRUP TARİHLERİ 

 

 

DERSLERİN GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ BİNA VE DERSLİKLER 

1. hafta (30-31 Temmuz 2016, 06-07 Ağustos 2016, 13-14 Ağustos 2016) tarihli dersler için bina ve adres

ÇORUM:    Meslek Yüksekokulları Yerleşkesi Yeni Ek Bina

Adres:   Gazi Caddesi No: 99 Çorum  

DERSLİKLER

1- Ethem ERKOÇ Konfreans Salonu
2- Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

3- Dr. Rıfat PATIR Dersliği
4- Hayrettin KOYUNCU Dersliği
.                                     .

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres:     Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok., Gökmedrese, Amasya

 DERSLİKLER

205-AMFİ

207-AMFİ

208-AMFİ

210-AMFİ

 2 ve 3. hafta (20-21 Ağustos 2016 ve daha sonraki) tarihli dersler için bina ve adres

Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 
Adres: Mimar Sinan Mah. 3. Cadde 19100 ÇORUM

                DERSLİKLER                         

1- B Blok 3/A Dersliği 
2- B Blok 3/B Dersliği 
3- B Blok 3/C Dersliği 
4- B Blok 4/C Dersliği.

AMASYA: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi C BLOK

Adres:    Şeyhcui Mah. Nevrazoğlu Sok., Gökmedrese, Amasya

 DERSLİKLER

205-AMFİ

207-AMFİ

208-AMFİ

210-AMFİ 

DERS SAATLERİ

CUMARTESİ ve PAZAR

09:00-10:30

10:45-12:15

12:15-ÖĞLE ARASI

13:00-14:30

14:45-16:15

16:30-18:00

  

Grup 1 Öğretim Üyesi ve Derslikler Yer
SAĞLIK-1

Faruk AYLAR

C BLOK 208-AMFİ

Amasya
İLAHİYAT-1

Fatih SALTAN

1.Hafta Ethem ERKOÇ Konfreans Salonu

2.ve 3. hafta 3/A Dersliği

Çorum
İLAHİYAT-4

Recep ÇAKIR

1.Hafta  Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta 3/B Dersliği

Çorum
Matematik

Birol TEKİN

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
Türk Dili ve Edebiyatı 1

Özgen KORKMAZ

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta 3/C Dersliği

Çorum
YABANCI DİL (İng.-Alm.-Fran.-Arap.)

Betül BAL GEZEGİN

C BLOK 207-AMFİ

Amasya
Tarih-Sanat Tarihi 1

Alpay AKSİN

1.Hafta  Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta 4/C Dersliği

Çorum

 

Grup 2 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
SAĞLIK-2

Recep ÇAKIR

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
Muhasebe-Pazarlama-Adalet-Müzik

Özgen KORKMAZ

C BLOK 207-AMFİ

Amasya
İLAHİYAT-2

Fatih SALTAN

1.Hafta Ethem ERKOÇ Konfreans Salonu

2.ve 3. hafta 3/A Dersliği

Çorum
İLAHİYAT-5

Feray ERDOĞMUŞ

1.Hafta Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta 3/A Dersliği

Çorum
Türk Dili ve Edebiyatı 2 

Erkan ÇER

1.Hafta  Dr. Rıfat PATIR Dersliği

2.ve 3. hafta 3/C Dersliği

Çorum
FEN GRUBU (Biyoloji-Fizik-Kimya)

Şafak ULUÇINAR SAĞIR

C BLOK 208-AMFİ

Amasya
Beden Eğitimi 1

Resul ÇEKİN

1.Hafta  Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta 4/C Dersliği

Çorum

 

Grup 3 Öğretim Üyesi  ve Derslikler Yer
SAĞLIK-3

Recep ÇAKIR

C BLOK 205-AMFİ

Amasya
İLAHİYAT-3

Fatih SALTAN

1.Hafta Prof.Dr. Ahmet SAMSUNLU Dersliği

2.ve 3. hafta 3/A Dersliği

Çorum
İLAHİYAT-6

Feray ERDOĞMUŞ

C BLOK 210-AMFİ

Amasya
Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi

Faruk AYLAR

C BLOK 208-AMFİ

Amasya
Felsefe-Psikoloji-Rehberlik-Öğretmen Mes.Bil.

Özgen KORKMAZ

C BLOK 207-AMFİ

Amasya
Beden Eğitimi 2

Resul ÇEKİN

1.Hafta  Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta 4/C Dersliği

Çorum
          

  

Grup 4                                                       Öğretim Üyesi ve Derslikler                             Yer                 .
SAĞLIK-4

Alpay AKSİN

C BLOK 108-AMFİ

 

Amasya
Beden Eğitimi 2

Resul ÇEKİN

1.Hafta  Hayrettin KOYUNCU Dersliği

2.ve 3. hafta 4/C Dersliği

Çorum